Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ściągacze Vikan nie tylko do wody i nie tylko do podłogi.

System sprzętu do czyszczenia Vikan, zawiera około 1500 narzędzi, sprzętu i akcesoriów, które możesz prawie dowolnie konfigurować i łączyć ze sobą.

To oznacza, że możesz optymalizować swoje zakupy w zależności od np. posiadanego miejsca czy specyfiki wykonywanej produkcji lub usług. Jeśli jesteś dużym zakładem, czy przedsiębiorstwem korzystaj z dostępnego asortymentu Vikan i ułatwiaj dostęp do niego swoim pracownikom. 

Na przykładzie ściągaczy Vikan zobacz, jak możesz dobrać właściwe dla siebie narzędzie. Ściągacze Vikan występują w kilku typach główek (mocowania  trzonka) i w wymiarach 25,40,50,60 i 70 cm szerokości. Możesz dodatkowo wybierać jeden z dwunastu kolorów w zależności od strefy, możesz także w zależności od rodzaju posadzki, rodzaju zabrudzeń, kształtu i ustawienia maszyn wybrać ściągaczkę z pośród 4 podstawowych typów. Przykład. Jeżeli na twojej hali produkcyjnej resztki produktów lub płyny gromadzą się narożnikach, przy cokołach, przy obudowie maszyn- wybierz ściągaczkę Ultra Higiena.

Wyjątkowe rozwiązania Vikan w zakresie wymiany kaset pozwalają optymalizować koszt zakupu nowych ściągaczy. To oznacza, że jeżeli trzonek i obudowa ściągacza jest w dobrym stanie, możesz wymienić tylko wkład (kasetę) i używać jej dalej. Wyjmowane kasety w ściągaczach Vikan, to gwarancja, że dokładnie umyjesz i zdezynfekujesz ściągacz po zakończeniu pracy.

 

 

Polecane

pixel