Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Mycie i dezynfekcja pianowe

( ilość produktów: 26 )

Woda z niewielką ilością środka myjącego nie zawsze jest w stanie doczyścić zabrudzone powierzchnie. W takim przypadkach idealnym rozwiązaniem są pianownice - gęsta konsystencja środka myjącego nie spływa po powierzchni, dzięki czemu może lepiej rozpuścić zalegający np. na posadzce brud.

W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia zarówno do przeznaczone do myjni samochodowych, jak i do zakładów przetwórstwa. Możemy zaproponować modele marki Erdemil oraz Procar. Pianownice są łatwe w obsłudze i wyposażone są w długie lance, dzięki czemu ich użytkowanie jest komfortowe. Poszczególne modele urządzeń dostępnych w naszym sklepie wyposażone są w 2 lance – do dezynfekcji i nanoszenia środka myjącego. W Provaco znajdą Państwo profesjonalne środki czyszczące, które ułatwią mycie powierzchni i sprawią, że czynności te będą wykonywane szybciej i skuteczniej.

Jeśli chcą Państwo dopytać o specyfikę urządzeń lub inne informacje dotyczące oferty, to serdecznie zachęcamy do skorzystania z umieszczonego na kartach produktów formularza.

pixel