Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Skrobaki

( ilość produktów: 35 )

Utrzymanie odpowiedniej czystości w miejscu pracy jest bardzo istotne. Niezależnie czy prowadzą Państwo warsztat samochodowy, czy też cukiernię, w naszej ofercie przygotowaliśmy różnorodne skrobaki, które sprawdzą się w wielu miejscach.

Skrobaki Vikan – rodzaje

W tej kategorii naszego sklepu znajdą Państwo skrobaki marki Vikan ręczne lub z możliwością zamocowania na trzonku. Produkty tego typu wykonane są z nylonu, polipropylenu bądź stali. Trwały materiał zapewnia wygodę i komfort prac oraz pozwala szybko i skutecznie usunąć zabrudzenia z różnych powierzchni.

Produkty marki Vikan znajdują zastosowanie w branżach spożywczych, przemysłowych czy też samochodowych. Wygodne uchwyty skrobaków ręcznych zapewniają ergonomiczną pracę i pozwalają na czyszczenie wszelkich powierzchni kuchennych m.in. stołów, mis i wszystkich małych, trudnych do pozbycia się zabrudzeń.

Kolejny produktem, który przyda się m.in. w branży spożywczej są modele elastyczne (3 krawędzie skrobiące), które sprawdzą się m.in. podczas opróżniania mis, zbiorników oraz wiader, a także w przypadku czyszczenia pasów przenośnika.

W naszym sklepie mogą Państwo również nabyć skrobaki do podłóg i stołów, które można zamontować na trzonku, warianty te wykonane są z trwałej stali i znacząco ułatwiają prace czyszczące. Wszelkie dostępne u nas produkty sprawdzą się w przypadku trudnych do usunięcia zabrudzeń takich jak np. przypalenia, ciasto, czekolada itp.

Powierzchnie na błysk - PROVACO

W naszej ofercie znajdują się wszelkie niezbędne akcesoria i sprzęty, które pozwolą Państwu utrzymać odpowiednią czystość i zapewnią bezpieczeństwo zarówno pracownikom, jak i klientom. Produkty marki Vikan można również dobrać do strefy, w które Państwo pracują np. elementy czerwone przeznaczane są do branży spożywczej (delikatesów), niebieskie do ryb, zaś czarne do warsztatów. Oczywiście, jeśli nie wiedzą Państwo, jaki produkt będzie najlepszy to serdecznie zachęcamy do kontaktu – z przyjemnością podzielmy się doświadczaniem i odpowiemy na każde pytanie dotyczące naszej oferty.

pixel