Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wózki do sprzątania

( ilość produktów: 2 )

Szukają Państwo całych kompletów wyposażonych w niezbędne sprzęty i akcesoria, które znacząca usprawnią codzienne sprzątanie w różnorodnych lokalach czy też biurach? Na wirtualnych półkach naszego sklepu przygotowaliśmy funkcjonalne i poręczne wózki do sprzątania, dostępne w różnych konfiguracjach.

Wózki do czyszczenia toalet

Możemy Państwu zaproponować kompletne wózki do czyszczenia toalet marki Vikan, składające się z kilkudziesięciu elementów. W zestawie znajdują się m.in. ściereczki, mopy, szczotki, trzonki aluminiowe i wiele więcej. Zestaw nada się do czyszczenia różnorodnych powierzchni od glazury, poprzez gres a kończąc na panelach.

Tego typu wózki do czyszczenia toalet świetnie sprawdzą się w biurowcach, hotelach, domach opieki i wszędzie tam, gdzie zależy Państwu na szybki i skutecznym posprzątaniu łazienek. Dodatkowo do produktu dołączony jest zestaw Easy Shine, który służy do czyszczenia luster, szyb oraz witryn szklanych.

Wózki do czyszczenia małych pomieszczeń

Przygotowaliśmy również coś do mniejszych pomieszczeń! Kompaktowy, wąski wózek o szerokości jedynie 40 cm, świetnie sprawdzi się podczas sprzątania różnorodnych korytarzy, niewielkich pokoi, przejść i innych miejsc, w których ogranicza metraż. Za pomocą tego wózka można wyczyścić wszelkie powierzchnie – blaty, krzesła, szyby, podłogi i wiele więcej. Liczba produktów w zestawie pozwala na jednorazowe wyczyszczenie powierzchni aż od 120 m2 do 150 m2. Komplet zawiera kilkadziesiąt elementów do sprzątania oraz Clean Assist (szkolenia online).

Akcesoria i sprzęty do sprzątania z Provaco

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu internetowego! Znajdą u nas Państwa zarówno całe zestawy do sprzątania, jak i pojedyncze elementy. Produkty Vikan przeznaczone są do różnorodnych branż. Oczywiście w przypadku pytań z chęcią odpowiemy i pomożemy w całym procesie zakupowym. Jednocześnie zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego znajdującego się na terenie Warszawy. Z nami każda powierzchnia będzie idealnie posprzątana!

pixel