Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Vikan Microfiber

( ilość produktów: 37 )

Utrzymanie odpowiedniej czystości może być znacznie łatwiejsze, jeśli mamy do dyspozycji profesjonalne produkty, za pomocą których znacznie łatwiej wykonywać pracę. W tej kategorii naszego sklepu internetowego umieściliśmy zarówno sprzęty, jak i akcesoria, które będą znaczącym ułatwianiem w hotelach, warsztatach, branży spożywczej, zakładach przemysłowych oraz innych miejscach, w których zależy nam na odpowiednim wyczyszczeniu pomieszczeń oraz powierzchni płaskich.

Mopy oraz mikrofibry

W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Państwa m.in. skuteczne w sprzątaniu różnorodnych powierzchni ściereczki z mikrofibry. Ściereczki nadają się do drewna, szkła, ceramiki czy też tworzywa sztucznego. Można ich używać zarówno na morko, jak i na sucho. Po zmoczeniu w wodzie świetnie sprawdzą się podczas usuwania trudniejszych zabrudzeń. Używane na sucho doskonale zbierają najdrobniejszy kurz. Wykonane są z mikrowłókien i stanowią świetną alternatywą dla ściereczek z bawełny. Przy czym w przypadku mikrofibry nie musimy stosować silnych detergentów, aby skutecznie wyczyścić powierzchnię. Dostępne są również zestawy i mopy dostosowane do czyszczenia różnych elementów: podłóg, okien, grzejników czy też rur.

Zestawy do czyszczenia

Znajdą u nas Państwo wieloelementowe zestawy marki Vikan, które świetnie sprawdzą się w restauracjach, kawiarniach czy też hotelach. Możemy również zaproponować profesjonalne sprzęty, które ułatwią mycie schodów. Dostępne zestawy składają się m.in. z trzonków, mopów, pojemników, szczotek, szufelek i innych niezbędnych podczas sprzątania (zarówno na mokro, jak i sucho) przedmiotów.

Wózki do sprzątania

W PROVACO dostępne są także profesjonalne wózki, które sprawdzą się w firmach sprzątających. Możemy Państwu zaproponować modele dostosowane do czyszczenia łazienek i toalet oraz urządzenia przystosowane do sprzątania niewielkich pomieszczeń. Zestawy składają się z kilkudziesięciu elementów i pozwalają na efektowne, dokładne i szybkie wyczyszczenie danych miejsc.

PROVACO – na błysk

Dzięki dostępnym w naszym sklepie internetowym sprzętom i akcesoriom będą Państwo w stanie profesjonalnie i szybko wysprzątać wiele miejsce. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, oczywiście w przypadku pytań służmy radą i pomocą.

pixel