Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Mopy i mikrofibry

( ilość produktów: 25 )

Podczas sprzątania dużych powierzchni wykorzystywane są różnorodne środki czystości i akcesoria. W naszej ofercie znajdą Państwo ściereczki z mikrofibry, którymi można czyścić zabrudzoną powierzchnię zarówno na sucho, jak i mokro.

Ściereczki do różnych powierzchni

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy ściereczki Vikan przeznaczone do czyszczenia wielu powierzchni. Możemy Państwu zaproponować ściereczki klasyczne (40 × 40 cm, wykonane w 80% z poliestru, a w 20% z poliamidu), a także mopy do okien, grzejników, podłóg oraz futerka do szyb.

Co więcej, jeśli szukają Państwo całego zestawu, z którym łatwo będzie posprzątać spore powierzchnie np. W hotelach, to w tej kategorii umieściliśmy również całe zestawy składające się z mopów, ściereczek, drążka, ramki oraz butelki ze spryskiwaczem. Komplet ten pozwoli w szybki i łatwy sposób doczyścić różnorodne powierzchnie.

A co z zabrudzonymi mopami i ściereczkami? Wystarczy je wyprać w pralce i będą gotowe do kolejnego użytku! Produkty te są wytrzymałe, dzięki czemu posłużą przez dłuższy czas. Dodatkową korzyścią, że podczas czyszczenia nie trzeba używać dodatkowych detergentów, co przekłada się na zmniejszenie kosztów związanych ze sprzątaniem, szczególnie w przypadku bardzo dużych powierzchni.

Gdzie wykorzystać ściereczki z mikrofibry?

Tak naprawdę, gdzie tylko Państwo zechcą. Produkty te sprawdzą się niemalże wszędzie. Za ich pomocą z powiedzeniem można czyścić przestrzeń biurową i mieszkalną (w hotelach, resortach czy też domach opieki), nadają się również do przemysłu spożywczego. Mopami i ściereczkami można z powodzeniem czyścić lady, szyby, witryny i wiele więcej.

Provaco – tutaj znajdziesz wszystko do sprzątania!

W naszym sklepie internetowym przygotowaliśmy dla Państwa mnóstwo przydatnych sprzętów i akcesoriów do mycia powierzchni różnego typu. Oczywiście w przypadku pytań z miłą chęcią pomożemy i rzecz jasna podpowiemy najlepsze rozwiązania dopasowane do Państwa branży. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą Provaco!

pixel