Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dlaczego u nas kupujesz bezpiecznie i najlepszy produkt.

W naszym sklepie kupujesz bezpiecznie. Dlaczego? 

Właściciel sklepu to firma Provaco sp. z o.o. Nasza firma od 2005 roku zajmuje się importem i dystrybucją takich marek jak Vikan (sprzęt i akcesoria produkowane w Danii), Kenotek -Cid Lines an Ecolab Company - (chemia i środki czyszczące dla przemysłu i motoryzacji), Sipom (włoski producent wysokiej jakości chemii dla przemysłu motoryzacyjnego i myjni). 

Jesteśmy oficjalnym partnerem handlowym lub oficjalnym importerem tych firm. Oznacza to, że produkty, które sprzedajemy w naszym sklepie a także na tradycyjnym rynku odbiorców profesjonalnych pochodzą bezpośrednio od producenta. Tych towarów nie kupujemy od pośredników. Produkty i towary Vikan, Kenotek i Sipom, który kupujesz jest najwyższej jakości, pochodzi z legalnego źródła i odpowiada stosownym przepisom i zasadom sprzedaży obowiązującym na terenie Polski.

Kupując w naszym sklepie (jeżeli dokonasz zakupu na www.provaco.pl) masz prawo do wsparcia technicznego, informacji lub porad techniczno-handlowych całkowicie bezpłatnie. Nie jesteśmy anonimowi. Jeżeli prowadzisz firmę lub przedsiębiorstwo zapewnimy Ci realną pomoc naszych przedstawicieli handlowych. Oznacza to, że nie tylko pomożemy Ci w wyborze odpowiednich produktów, ale jesteśmy gotowi w miejscu wykonywanej przez Ciebie działalności przeprowadzić odpowiednie szkolenie lub udzielić Ci pomocy technicznej. Oczywiście takie wizyty wymagają dodatkowych uzgodnień, jednak na pewno znajdziemy rozwiązanie.

Dla wszystkich klientów jesteśmy dostępni i gotowi do pomocy w sprawach związanych zakupionymi towarami (w dni robocze ) od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00 w naszym biurze w Warszawie przy Al. Prymasa Tysiąclecia 46. Nasze telefony: 22 836 18 75, 504 07 17 97, 501 700 383. Zapraszamy. 

pixel