Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pistolet do wody Heavy Duty. Vikan.

Pistolet do wody Heavy Duty

Pistolet do wody jest chyba najczęściej używanym narzędziem podczas higienicznego mycia i sprzątania. Niezależnie czy jesteś producentem z branży spożywczej czy prowadzisz myjnię lub studio detailingowe - często sięgasz po pistolet do wody. Vikan zadbał o to żeby ten często używany sprzęt był nie tylko trwały i odporny na codzienne używanie, odkładanie a często też upadek na posadzkę czy maszynę. Vikan przygotował serię pistoletów Heavy Duty w 6 kolorach. 

Wykonane z ogromną starannością i bez kompromisów, jeżeli chodzi o użyte materiały, pistolety HD Vikan wybierają najbardziej wymagający użytkownicy. Możesz być pewien, że używając naszych pistoletów w najtrudnieszych warunkach będa zawsze sprawne i gotowe do pracy.

Pistolet Vikan Heavy Duty możesz połączyć z przewodami do dody za pomocą dedykowanych złączy dla wymiarów węży 1/2 cala i 3/4 cala. W rączce pistoletu znajduje sie gwintowany otwór 1/2 cala do wkręcenia odpowiedniego nypla (złącza i przewody). Strumień wody tj. jego rodzaj regulujesz poprzez naciskanie lub zwalnianie spustu pistoletu. Siłę strumienia wody możesz ustawić śruba znajdującą się w tylnej części pistoletu.

 

Polecane

pixel