Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Mycie felg wcale nie takie trudne. Użyj Vikan.

Umyj duże, małe, skomplikowane i brudne felgi. 5 szczotek Vikan do felg. Za każdym razem kiedy myjesz felgi zabrudzenia są zupełnie inne. Zależy to od rodzaju felg, rodzaju tarcz i klocków hamulcowych a nawet stylu jazdy kierowcy. W asortymencie szczotek Vikan znajdziesz 5 podstawowych szczotek do felg.

Jeżeli myjesz duże silnie zabrudzone felgi, a zabrudzenia są czarne i smoliste użyj większej szczotki np. szczotki na krótkim trzonku o kodzie 522752 dzięki tej szczotce Vikan naniesiesz większą ilość środka myjącego na felgę i umyjesz wnętrze felgi. Kiedy potrzebujesz "ostrzejszej" szczotki do zapieczonych zabrudzeń wybierz produkt o kodzie 525352.

To szczotka Vikan o twardym włosiu, wymaga uważnego użycia tak aby nie porysować np. polerowanych lub czarnych błyszczących felg. Kiedy używasz szczotek o twardym włosiu pamiętaj, żeby zwiększyć ilość piany, lub środka do felg, zwiększysz nawilżenie brudu i bezpiecznie wyczyścisz felgę.

Nowa spiralna szczotka Vikan 525652 ma miękkie włosie i możesz użyć jej przy myciu nawet skomplikowanych felg o wąskich szczelinach. Trzpień nowej szczotki Vikan jest pokryty miękkim, gumowym tworzywem dzięki czemu przy kontakcie z felgą nie porysuje jej i nie uszkodzi.

W mniejszych projektach mycia felg użyj szczotki o kodzie 525052, to spiralna szczotka z mieszanką włosia naturalnego i sztucznego. Naturalne włosie szczotki łatwo nasiąka wodą i chemią, jeśli chcesz skutecznie umyć szczeliny, produkt podczas mycia nie może wysychać stosuj więc gęstszy, bardziej lepki preparat do felg lub zwiększ stężenie piany/szamponu.

Co powiesz na szczotkę z gumowym rantem? Szczotka Vikan 525252, to uniwersalna szczotka, której możesz użyć do felg aluminiowych, kół stalowych, kołpaków a także do umycia opon i nadkoli. Używaj tej szczotki także w felgach, które mają skomplikowane kształty czy wąskie szczeliny. Jest naprawdę skuteczna chociaż na pierwszy rzut oka wydaje Ci się że do felg się nie nadaje. To jedna z najczęściej kupowanych szczotek Vikan. 

Szczotka Vikan 525652

Polecane

pixel