Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Akcesoria do mycia

( ilość produktów: 76 )

Czyszczenie zarówno samochodów, jak i różnych pomieszczeń, takich jak warsztaty, staje się przyjemniejsze i wygodniejsze, kiedy dysponujemy odpowiednim sprzętem. W tej kategorii naszego sklepu przygotowaliśmy dla Państwa akcesoria do mycia marki Vikan. Produkty te najlepiej sprawdzą się w warsztatach samochodowych, ale można je również użytkować w przydomowych garażach.

Akcesoria do mycia i czyszczenia samochodów

Dokonując naprawy, uzupełniając uszczerbki lakieru czy też przeprowadzając kontrolę samochodu w warsztatach, można Klientom zaproponować dodatkowe usługi takie jak profesjonalne czyszczenie zarówno wnętrza samochodu, jak i lakieru, felg oraz szyb. W naszej ofercie znajdą Państwo niezwykle przydatne akcesoria do mycia, które to umożliwią, możemy zaoferować m.in.: szczotki do szyb świetnie sprawdzające się w przypadku usuwania owadów, delikatne szczotki do lakieru, szczotki do felg, zmiotki do kurzu i śniegu oraz wiele innych przydatnych narzędzi. Oczywiście można je także użytkować w domu. Produkty marki Vikan są niezwykle wytrzymałe i dostosowane do użytku w profesjonalnym przemyśle m.in. motoryzacyjnym, dlatego też decydując się na taki sprzęt “do domu”, możemy mieć pewność, że posłuży nam przez długi czas. Przygotowaliśmy dla Państwa również chłonne i niezarysowujące lakieru ściereczki z mikrofibry oraz irchy syntetycznej.

Sprzęty do sprzątania warsztatów

Dostępne w naszym sklepie produkty świetnie sprawdzą się w warsztatach samochodowych, ponieważ zrobione są z wytrzymałych materiałów i wykazują odpowiednie właściwości fizyczne i chemiczne np. metalowe szufelki, które nadają się do gorących odpadów. Możemy również zaproponować mocne i trwałe szczotki do ścian i podłóg, dostępne w różnych rozmiarach, zarówno przeznaczone do montażu na długim trzonku, jak i poręczne modele do rąk lub z małym uchwytem.

Akcesoria organizacyjne

W naszym asortymencie umieściliśmy także produkty, które umożliwią właściwą organizację sprzętów w warsztatach samochodowych. Możemy Państwu zaproponować m.in. przydatne uchwyty na szczotki i pędzle, które można zamontować na ścianach.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w przypadku pytań odnośnie do naszych produktów zachęcamy do skorzystania z formularza – odpowiemy w możliwie jak najkrótszym czasie.

pixel