Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ściągacze

( ilość produktów: 39 )

W tej kategorii naszego sklepu znajdą Państwo produkty marki Vikan przeznaczone do profesjonalnego sprzątania np. w zakładach spożywczych, czy też zakładach produkcyjnych.

Oferowane przez nas ściągacze dostępne są w różnych wielkościach. Znajdą tu Państwo modele małe (245 - 250mm), które świetnie sprawdzą się podczas sprzątania resztek z blatów i stołów. Co więcej, produkty tego typu wykazują odporność do 121 °C. Wykonane są z gumy termoplastycznej, która jest łatwa w czyszczeniu, a jeśli ulegnie eksploatacji to mogą Państwo dokupić wymienne pióro.

W naszym asortymencie znajdują się również ściągacze średnie (400 - 500 mm) oraz duże (600 - 700 mm) przeznaczone do różnorodnych powierzchni, które mają kontakt z żywnością. Produkty marki Vikan pozwolą Państwu na zachowanie najżywszych standardów higieny w miejscu pracy (branży spożywczej, medycznej, farmaceutycznej itp.). Oczywiście, jeśli mają Państwo pytania dotyczące naszej oferty to serdecznie zachęcamy do kontaktu - dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej odpowiedzieć i pomóc.

pixel