Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pady i uchwyty

( ilość produktów: 9 )

W tej kategorii naszego sklepu internetowego przygotowaliśmy dla Ciebie produkty, dzięki którym z łatwością doczyścisz różnorodne zabrudzone powierzchnie m.in. w halach przemysłowych, zakładach spożywczych, warsztatach i wielu innych miejscach. Dostępne w naszej ofercie pady i uchwyty Vikan występują w różnorodnych modelach, które można dopasować do rodzaju zabrudzeń oraz czyszczonej powierzchni.

Rodzaje padów

Produkt ten możemy podzielić ze względu na twardość tzw. “gąbki". W naszej ofercie znajdują się warianty:

  • Twarde – świetnie sprawdzą się w przypadku usuwania większych i starszych zabrudzeń w tym powłok ochronnych, gdyż za ich pomocą można doczyścić dany element do naturalnej powierzchni. Przed użyciem warto na początku sprawdzić ten pad w niewidocznym miejscu.
  • Średnio twarde – nadają się do codziennego stosowania i pielęgnacji powierzchni np. mycia posadzek.
  • Miękkie – ten rodzaj przyda się, jeśli chcemy m.in. usunąć “tłusty” brud z gładkich powierzchni np. ze stali nierdzewnej.

Przed przystąpieniem do czyszczenia, sprawdź powierzchnię – wystające śruby lub inne elementy mogą uszkodzić powierzchnię pada.

Uchwyty do padów

W naszej ofercie dostępne są różnorodne uchwyty marki Vikan przeznaczone zarówno do zainstalowania na trzonku, jak i modele ręczne. Co więcej, uchwyty w wersji ręcznej mają wygodne i stabilne uchwyty, dzięki czemu czyszczenie za ich pomocą będzie skuteczne oraz komfortowe. Pady są łatwe do montażu i demontażu, co sprawia, że codzienne sprzątanie za ich pomocą będzie znacznie szybsze.

Wyczyszczone z PROVACO

Z nami powierzchnie będą lśnić! W naszej ofercie znajdziesz różnorodne produkty, które pomogą Ci w utrzymaniu czystości w różnorodnych miejscach. Co więcej, artykuły Vikan spełniają wszelki wymagania dotyczące kontaktu z żywnością. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu internetowego – w przypadku pytań zachęcamy do kontaktu, nasi specjaliści z przyjemnością udzielą przydatnych wskazówek dotyczących naszego asortymentu.

pixel