Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Szufle i widły

( ilość produktów: 38 )

Przenoszenie produktów w pracy może być męczącym zajęciem, w celu ułatwienie tej czynności warto rozważyć nowoczesne szufle, łopaty i widły marki Vikan, które znajdą Państwo w naszym sklepie. Artykuły tego typu przeznaczone są m.in. do przenoszenia elementów ze zbiornika na przenośnik, czy też z pojemnika do innego pojemnika.

Szufle i widły do Vikan

Artykuły dostępne w naszej ofercie będę szczególnie przydatne w branży spożywczej. Szufle zostały wykonane z jednego kawałka polipropylenu, dzięki czemu są niezwykle trwałe. Co więcej, jednoelementowa konstrukcja sprawia, że nie występują miejsca “zespojenia”, w których mogłyby gromadzić się np. bakterie.

Poszczególne modele, dzięki dodatkom materiałowym, są wykrywane przez detektorem metalu, co umożliwia użytkowanie ich w produkcji na powierzchniach mających kontakt z żywnością. Dodatkowo mogą Państwo wybrać modele ergonomiczne – ich specjalnie wyprofilowanie dostosowane jest do pozycji roboczej.

Szufle i widły Vikan cechują się lekką konstrukcją, dzięki czemu ułatwiają pracę. Co więcej, gładka powierzchnia jest łatwa w suszeniu oraz czyszczeniu. W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Państwa różnorodne modele. Dostępne w tej kategorii produkty takie jak szufle czy łopatki świetnie sprawdzą w branży spożywczej podczas przenoszenia sypkich materiałów, w tym składników bądź odpadów. Niemniej jednak mogą Państwo wykorzystywać te narzędzia także w innych miejscach w zależności od potrzeb. W naszym asortymencie dostępne są także łopaty z otworami spustowymi czy też poręczne szufelki ręczne.

PROVACO - czystość na najwyższym poziomie

W naszej ofercie znajdą Państwo wszelkie niezbędne sprzęty i akcesoria, które znacząco ułatwią utrzymanie czystości w wielu branżach. Stawiamy na jakość i trwałość, dlatego też głównie oferujemy niezawodne produkty marki Vikan, które znajdują zastosowanie w szeroko rozumianym przemyśle. W przypadku pytań odnośnie do naszej oferty serdecznie zachęcamy do skorzystania z formularza umieszczonego na kartach produktów – z przyjemnością pomożemy Państwu w możliwie jak najkrótszym czasie!

pixel