Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Vikan Transport

( ilość produktów: 61 )

szczotka kątowa Vikan

Codziennie myjesz samochody, czyścisz felgi i tapicerkę?

Jak poradzić sobie z myciem samochodu, jak umyć szybko i dokładnie duży autobus lub samochód ciężarowy? Jak zyskać więcej klientów? Dziś mycie pojazdów, detailing, to zajęcie dla profesjonalistów. Dlaczego? Klienci, właściciele pojazdów chcą korzystać z usług wyspecjalizowanych firm. Chcą być pewni, że oddają swój samochód, motocykl, czy samochód ciężarowy profesjonalnej firmie usługowej. Pokaż swoim klientom, że jesteś profesjonalny. Używaj narzędzi i sprzętu Vikan, który nie jest produktem masowym, konsumenckim. Postaraj się, żeby klienci widzieli że używasz Vikan, który jest synonimem profesjonalnego czyszczenia. Vikan, jest skierowany właśnie do Ciebie, do firm, osób wyspecjalizowanych w obsłudze pojazdów: myciu, detailingu, naprawach.  

Dla każdego typu pojazdów Vikan przygotował szeroki asortyment szczotek i akcesorii do mycia. Szczotkę Vikan możesz zamontować na dowolnej długości trzonku, uchwycie Vikan dlatego niezależnie czy jesteś w trasie i czy myjesz pojazd w myjni dopasujesz długość i rodzaj sprzętu do aktualnych potrzeb. Trzonki teleskopowe krótkie, możesz przechować i przewozić w bagażniku. Długie trzonki teleskopowe Vikan używaj na myjni, przechowuj je na wieszakach, będą zawsze gotowe do użycia.

Zwróć uwagę, że wszystkie narzędzia i szczotki Vikan mają zachowane odpowiednie proporcje części roboczej - włosia do uchwytów. Włosie szczotek pokrywa ponad 80% powierzchni całej szczotki dzięki temu myjesz szybciej i łatwiej, szczotka "trzyma w sobie" odpowiednią ilość wody i środka myjącego aby nie rysować powierzchni. Po użyciu szczotkę Vikan możesz łatwo umyć z zabrudzeń a proste i niesplątane włosie szczotki nie zatrzymuje piasku i zanieczyszczeń. Kiedy potrzebujesz dobrej szczotki do felg zobacz co proponuje Vikan? Szczotki do felg sipralne i z gumowym rantem od wielu lat są używane i doceniane przez klientów z branży detailingowej. Tam gdzie czyszczenie wydaje się trudne sięgaj po sprzęt i szczotki Vikan - nic prostszego.

 

pixel